Zesp贸艂 Szk贸艂 G贸rniczych w 艁臋cznej.

Dziennik
Elektroniczny

fot. peter kellfur聽z聽Pixabay

鉂 Samorz膮d Uczniowski zach臋ca do w艂膮czenia si臋 w akcj臋 pomocy zwierz臋tom. Organizuje zbi贸rk臋 karmy, niepotrzebnych koc贸w, legowisk dla ps贸w itp. Zbi贸rka b臋dzie trwa膰 przez ca艂y listopad. Dary mo偶na sk艂ada膰 do karton贸w opatrzonych zdj臋ciami psiak贸w. Kartony te s膮 wystawione na parterze pod tablic膮 informacyjn膮. Podarunki zostan膮 przekazane podopiecznym Stowarzyszenie Milej(贸w) Dla Zwierz膮t.

鉁 Stowarzyszenie MILEJ(贸w) DLA ZWIERZ膭T dzia艂a na terenie ma艂ej, wiejskiej gminy, w kt贸rej do tej pory nikt nie interesowa艂 si臋 losem porzuconych zwierz膮t – nieraz 偶yj膮cych w tragicznych warunkach. Z inicjatywy kilku os贸b dobrego serca powsta艂o Stowarzyszenie. Utrzymuje si臋 ono wy艂膮cznie z dobrowolnych datk贸w, bez kt贸rych nie s膮 w stanie pomaga膰 potrzebuj膮cym zwierz臋tom.

Darczy艅com serdecznie dzi臋kujemy.

https://stowarzyszeniemdz.mozello.pl/o-nas/

Stowarzyszenie Milej贸w Dla Zwierz膮t | Facebook