Zespół Szkół Górniczych w Łęcznej.

Dziennik
Elektroniczny

Konkursy

Rok szk. 2020/2021

Wyniki X Archidiecezjalnego Konkursu Wiedzy o Świętej Barbarze i Tradycjach Górniczych

 

Zwycięzcy w kategorii Praca Plastyczna

Klasy I-III

I miejsce – Bartosz Jakielaszek, kl. 2, Szkoła Podstawowa nr 4 im. Jana Pawła II w Łęcznej

II miejsce – Julia Gołąb, kl. 2, Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza nr 38 w Lublinie

III miejsce – Magdalena Sadziuk, kl. 2, Szkoła Podstawowa im. Stefana Żeromskiego w Nałęczowie

Wyróżnienia

Piotr Kopania, kl. 3, Szkoła Podstawowa w Zofiówce

Nela Krawczyk, kl. 3, Szkoła Podstawowa im. M. Konopnickiej w Charlężu

Ignacy Mazur, kl. 2, Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza nr 38 w Lublinie

Marika Miszczuk, kl. 2, Szkoła Podstawowa nr 4 im. Jana Pawła II w Łęcznej

Liliana Mroczek, kl. 2, Szkoła Podstawowa w Komaszycach

Karolina Surma, kl.3, Szkoła Podstawowa nr 1 im. A. Mickiewicza w Krasnymstawie

Szymon Tkaczyk, kl. 2, Zespół Szkolno-Przedszkolny w Łuszczowie

Maja Zając, kl. 3, Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Monte Cassino w Ostrówku

Lena Żukowska, kl. 2, Szkoła Podstawowa im. H. Ch. Andresena w Jawidzu

Klasy IV-VI

I miejsce –  Monika Bloch, kl. 6, Szkoła Podstawowa im. Św. Wincentego Pallottiego w Lublinie

II miejsce – Aleksander Słowikowski, kl. 4, Szkoła Podstawowa im. Stanisława Konarskiego w Milejowie

III miejsce –  Ewa Stamirowska, kl. 4, Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego w Łańcuchowie

Wyróżnienia

Dawid Antoniewski, kl. 4, Szkoła Podstawowa nr 2 im. T. Kościuszki w Łęcznej

Olaf Bartosiewicz, kl. 6, Szkoła Podstawowa im. św. Wincentego Pallottiego w Lublinie

Patrycja Dybuś, kl. 4, Szkoła Podstawowa nr 4 im. Jana Pawła II w Łęcznej

Krzysztof Kopania, kl. 6, Szkoła Podstawowa w Zofiówce

Karolina Nawrocka, kl. 5, Szkoła Podstawowa w Ludwinie

Blanka Śledź, kl. 4, Szkoła Podstawowa w Malinówce

Jan Wertel, kl. 4, Szkoła Podstawowa w Komaszycach

Nagroda specjalna dla podopiecznych Ośrodka Rewalidacyjno-Wychowawczy w Łęcznej

Sebastian Maleszyk, Amelia Szpitun, Oliwier Barczak, Klaudia Wojtaluk vel Boczkaluk, Wiktoria Wójcik

Zwycięzcy w kategorii Prezentacja Multimedialna

Klasy VII-VIII

I miejsce – Jakub Czech, kl. 7, Szkoła Podstawowa w Ludwinie

II miejsce – Magdalena Woźniak, kl. 8, Szkoła Podstawowa im. św. Wincentego Pallottiego w Lublinie

III miejsce – Aleksandra Żukowska, kl. 8, Szkoła Podstawowa im. H. Ch. Andersena w Jawidzu

UWAGA!
Niestety w tym roku nie będzie uroczystej gali barbórkowej, podczas której dotychczas wręczaliśmy nagrody. Odbiór nagród będziemy ustalać indywidualnie z poszczególnymi szkołami.