Zespół Szkół Górniczych w Łęcznej.

Dziennik
Elektroniczny

17 kwietnia Samorząd Uczniowski ogłosił Dniem bez plecaka!

Należało zadziałać kreatywnie i tego dnia zamiast plecaka przynieść… no właśnie coś nietypowego. Pomysłów uczniom i nauczycielom nie brakowało. Najwięcej było rowerów, ale przyniesiono także koszyki, walizeczki, wózeczki, samochodziki, kosz sklepowy (wypożyczony), hulajnoga, opona (!) itd. Pani dyrektor spacerowała z koszyczkiem, który zastępował jej tego dnia torebkę, a w nim, jak sama zdradziła, ukryty był m.in. szkolny dzwoneczek a także zegarek!

Dzień bez plecaka był też dniem ze zdrową kalorią, należało więc tego dnia zjeść zdrową kanapeczkę:)

Wysiłki uczniów zostały nagrodzone, jury w składzie: dyrektor Maria Jarmuł-Snopek, wicedyrektor Marzena Szypulska, opiekunka SU Martyna Kawalec wyróżniły trzy najciekawsze pomysły:

I miejsce – za plecak w komputerze

II miejsce – za hulajnogę

III miejsce – za kosz sklepowy

Uczniowie otrzymali czekoladę i długopis z logo szkoły!

To był naprawdę ciekawy dzień, oby takich więcej.