Zespół Szkół Górniczych w Łęcznej.

Dziennik
Elektroniczny

O tym, że warto brać udział w praktykach zawodowych u zagranicznych pracodawców w ramach programu Erasmus +, opowiadali: Damian Spodar i Andrzej Kutyma.

👍 13 maja uczniowie podzielili się ze swoimi kolegami doświadczeniem nabytym podczas praktyk, realizowanych w ramach projektu „Kompetencje zawodowe dla gospodarki opartej na wiedzy”.

👍 Atutem tych wyjazdów, jak mówili, była nie tylko praca w zakładach, ale też program kulturowy. Opowieściach o niesamowitych miejscach, które zwiedzili poparte były wieloma fotografiami. Utrwalone chwile pozostaną w ich pamięci jako ważne doświadczenie kultury, tradycji, zabytków i piękna zarówno greckiej jak i włoskiej przyrody.

📣 Na zakończenie spotkania wicedyrektor ZSG w Łęcznej Ewa Pytka zachęcała młodzież do udziału w kolejnych praktykach zagranicznych, które odbędą się we wrześniu 2022. Młodzież wyjedzie wtedy do Grecji.