Zespół Szkół Górniczych w Łęcznej.

Dziennik
Elektroniczny

21 grudnia w siedzibie LW „Bogdanka” S.A. zwycięzcy w II Olimpiadzie Górniczej o Puchar Prezesa RG Bogdanka odebrali puchary i nagrody. W olimpiadzie wzięli udział uczniowie z Zespołu Szkół Górniczych w Łęcznej oraz z Zespołu Szkół w Ostrowie Lubelskim.

Drużyny: Chojeś Team i  K3 dzior z klasy 4A zajęli w olimpiadzie III i IV miejsce. Puchary i nagrody z rąk prezesa Marcina Kuryło odebrał Dariusz Tkacz, przedstawiciel klasy 4A.

Olimpiada składała się z dwunastu konkurencji, podzielonych na blok teoretyczny i praktyczny. Jej celem było m.in.: upowszechnianie nowoczesnej wiedzy górniczej, podnoszenie poziomu nauczania, stwarzanie warunków do rozwoju uzdolnień uczniów, wyłanianie najbardziej utalentowanej młodzieży, rozwijanie zdrowego współzawodnictwa, zasad fair play oraz pracy w zespole.

Wszystkim nagrodzonym gratulujemy wygranej!