Zespół Szkół Górniczych w Łęcznej.

Dziennik
Elektroniczny

Po raz czternasty rusza Godzina dla Ziemi WWF. Tym razem światła zgasną dla Bałtyku. Polacy nie zdają sobie sprawy z bardzo złego stanu środowiska naturalnego naszego morza, a Bałtyk i jego mieszkańcy umierają. Czy już niedługo Morze Bałtyckie jakie znamy będziemy mogli zobaczyć tylko w muzeum?

Finał akcji Godzina Dla Ziemi WWF – 27 marca 2021 r. o godzinie 20:30

W symbolicznym geście solidarności z przyrodą i planetą, na całym świecie zgasną światła. Również w Zespole Szkół Górniczych w Łęcznej  wyłączymy  światło na godzinę. Do czego również zachęcamy wszystkich, którym dobro Morza Bałtyckiego nie jest obojętne.

Przez cały marzec trwa również akcja na Instagramie i Fb. Wybierz swoje sentymentalne zdjęcie z pobytu nad Bałtykiem i opublikuj je na swoim Instagramie lub Facebooku wraz z #godzinadlabałtyku i oznacz @wwfpolska. Zachęć znajomych, aby zrobili to samo

Jeżeli nie są Ci obojętne losy naszej planety, chcesz w przyszłość pracować na rzecz poprawy środowiska zapraszamy do nauki w zawodzie technik ochrony środowiska. Więcej na ten temat dowiesz się w zakładce REKRUTACJA.

Film