Zespół Szkół Górniczych w Łęcznej.

Dziennik
Elektroniczny

Komitet organizacyjny Specjalistycznego Centrum Wspierającego Edukację Włączającą w Młodzieżowym Ośrodku Wychowawczym w  Podgłębokiem informuje o organizowaniu Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej na temat: ,,Edukacja włączająca w obszarze funkcjonowania społecznego uczniów”, która odbędzie się dnia 28 marca 2022r., w godz. 09.00- 16.00. Będzie miała charakter otwarty oraz formę hybrydową. Miejsce spotkania: sala konferencyjna Starostwa Powiatowego w Łęcznej. Przeznaczona jest dla społeczności lokalnej, w tym dla KO, JST, szkół i przedszkoli ogólnodostępnych działających w naszym rejonie oraz wszystkich osób zainteresowanych edukacją włączającą.

Celem sympozjum jest upowszechnienie edukacji włączającej  i dobrych praktyk w tym zakresie.