Zespół Szkół Górniczych w Łęcznej.

Dziennik
Elektroniczny

22 marca 2023 r. w naszej szkole gościli przedstawiciele firmy Leadec Poland, którzy mówili o możliwości zatrudnienia absolwentów m.in. w Spółce Mercedes-Benz Manufacturing Poland w Jaworze.

Oferta pracy, o której mówili goście skierowana była do uczniów kształcących się w zawodzie technik mechanik i technik elektryk. Firma Leadec to wiodący na świecie dostawca usług technicznych na każdym etapie cyklu życia fabryki i infrastruktury towarzyszącej. Goście przedstawili uczniom klasy 4e, 4gm oraz 4ep ofertę swojej firmy, w tym możliwość odbycia stażu w w/w fabryce, który daje szansę wykorzystania i ugruntowania wiedzy nabytej w szkole oraz zdobycie doświadczenia.

Serdecznie dziękujemy p. Aleksandrze Świecy, p. Danielowi Woźniakowi i p. Jakubowi Kopczyńskiemu z firmy Leadec Polska za ciekawe i ważne spotkanie.