Zespół Szkół Górniczych w Łęcznej.

Dziennik
Elektroniczny

24 stycznia 2024 r. w Złotej Sali w Bogdance zwycięzcy IV Olimpiady Górniczej o Puchar Prezesa RG Bogdanka odebrali puchary i nagrody rzeczowe.

Uczniów i opiekunów powitali: Mariusz Szyszka, Zastępca Kierownika Działu Górniczego oraz Łukasz Świderski, Główny Specjalista ds. Operacyjnych, Zamówień i Logistyki oraz Magdalena Rak, Specjalista ds. Obsługi Biura Zarządu.

– Dziękujemy, że wzięliście udział w tym konkursie i że tradycje górniczej rywalizacji, które nasza firma zapoczątkowała ciągle trwają – mówił Mariusz Szyszka. – Dzisiaj mamy miły dzień rozdania nagród, gratuluję drużynom, które znalazły się w pierwszej trójce. Wszystkich zapraszamy do nas do pracy po zakończeniu nauki. Wasi koledzy, którzy wcześniej brali udział w tym konkursie i ci z nich, którzy przyszli do nas do pracy, nabyli odpowiedniego doświadczenia i obecnie pracują w LW „Bogdanka”. Tak więc zapraszamy.

Z Zespołu Szkół Górniczych w Łęcznej uhonorowane zostały następujące drużyny:

II miejsce – Drużyna „5TG Łęczna” – Jakub Bochniarz, Marcel Gabrelski, Igor Iwanek

III miejsce – Drużyna „Górnicy Łęczna” – Dominik Onyszko, Jakub Pikul, Maciej Antoniewski

Dryżyny z ZS w Ostrowie Lubelskim zajęły I i IV miejsce. Zwycięska drużyna wywalczyła dla szkoły czek o wartości 5000 zł.

Uczniom ZSG towarzyszyli opiekunowie: dyrektor Maria Jarmuł-Snopek i nauczyciel praktycznej nauki zawodu Krzysztof Szymanek.

Przypominamy, że rozgrywki odbywały się w grudniu w warsztatach szkolnych w ZS w Ostrowie Lubelskim.

Po części oficjalnej na uczniów i ich opiekunów czekał poczęstunek, był więc czas na wspólne, interesujące rozmowy.

Wszystkim nagrodzonym gratulujemy!

RG Bogdanka