Zespół Szkół Górniczych w Łęcznej.

Dziennik
Elektroniczny

Tegoroczni absolwenci Zespołu Szkół Górniczych w Łęcznej 30 kwietnia odebrali nagrody i świadectwa ukończenia szkoły. Ze względu na obostrzenia epidemiologiczne nie było wspólnego zakończenia roku, każda z klas spotkała się z wychowawcą o innej godzinie. Wicedyrektor Maria Jarmuł-Snopek oraz wychowawcy klas gratulowali uczniom ukończenia szkoły oraz życzyli powodzenia w dalszej, nowej drodze życia. Świadectwa z paskiem otrzymało w tym roku trzech uczniów kl. 4d: Ernest Michałek,  Piotr Mroczek i Mateusz Rudnicki.

Przed absolwentami jeszcze egzamin maturalny, a później studia lub praca. Uczniowie podkreślali, że miło będą wspominać wspólne wyjazdy, ciekawe rozmowy i wszystko to, co składało się na szkolne życie. Żałowali że ostatni rok spędzili na zdalnym nauczaniu, ale mimo to z optymizmem patrzą w przyszłość.

Przypominamy, że Msza św. w intencji uczniów klas czwartych sprawowana będzie 3 maja o godz. 10.00 w parafii św. Barbary w Łęcznej.

Fotorelacja na FB szkoły.

SONY DSC