Zespół Szkół Górniczych w Łęcznej.

Dziennik
Elektroniczny

17 grudnia drużyna łęczyńskich „Górniczek” rozegrała mecz rewanżowy z jedną z najlepszych w Europie drużyn kobiecych Paris Saint-Germain. Naszym mistrzyniom nie brakuje fanów wśród uczniów ZSG w Łęcznej. Chłopcy wraz z kierownikiem kształcenia praktycznego Grzegorzem Mazurem zorganizowali specjalną strefę kibica, w której obejrzeli a potem przedyskutowali niestety przegrany mecz. Mimo to, chłopcy podziwiali odwagę dziewcząt i ich sportowego ducha walki.

Grzegorz Mazur, nauczyciel przedmiotów zawodowych, przekazał spotkanym w „Bogdance” zawodniczkom Górnika: pani kapitan Nataszy Górnickiej i Annie Zając pozdrowienia i słowa wsparcia od młodych fanów kobiecej piłki nożnej. Panie bardzo się ucieszyły i podziękowały za ten niespodziewany doping.