Zespół Szkół Górniczych w Łęcznej.

Dziennik
Elektroniczny

Drodzy Uczniowie, niedługo rozpoczynają się ferie zimowe – czas odpoczynku po mijającym półroczu nauki w szkole. Niech ten wolny czas umożliwi Wam pełne korzystanie z uroków zimy, dostarczy miłych wrażeń i ciekawych przeżyć.

Wypoczywając, cieszcie się z poznawania nowych miejsc i ludzi, realizujcie swoje plany i rozwijajcie zainteresowania. Pamiętajcie, że udane ferie to przede wszystkim bezpiecznie spędzony wolny czas, dlatego przypominam, by przestrzegać zasad bezpieczeństwa, zarówno w domu, jak i podczas zorganizowanego wypoczynku.

W trosce o Wasze bezpieczeństwo i zdrowie przypominam o konieczności stosowania znanych już wytycznychGłównego Inspektora Sanitarnego, które mają na celu minimalizowanie ryzyka zakażenia koronawirusem.

Drodzy Uczniowie, życzę zdrowych i bezpiecznych ferii, zimowej aury, a także regeneracji sił i odpoczynku. Wróćcie do swoich szkolnych obowiązków zdrowi, pełni nowej energii, uśmiechnięci i wypoczęci.